Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville

  • 39 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

39 m² apartmán Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 2 lidí. Stanice metra Estrangin je 10 minut chůze od ubytování.

Pro větší pohodlí jsou k dispozici 1 koupelen.

Kompletní kuchyně zahrnuje rychlovarnou konvici, chladničku a kuchyňské nádobí pro vaše pohodlí.

Muzeum krásných umění v Marseille je 2 km od apartmánu, zatímco Opatství Abbaye de Saint Victor je jen 1 km daleko. Centrum města Marseille je 20 minut chůze od tohoto apartmánu. Velká nabídka jídel indonéské kuchyně se nachází v waoreng Bali 250 metrů od ubytování. Nejbližší autobusová zastávka Place Delibes je od majetku vzdálena pouhých 550 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville Marseille
T2 Renove - Rue Paradis - Centre Marseille & Calme
Cena pouze pro mobilní zařízení

T2 Renove - Rue Paradis - Centre Marseille & Calme

9.7
Skvělý 3 recenze
43 m od ubytování
USD 169 USD 152
za noc
Appartement Atelier Mistral
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartement Atelier Mistral

9.5
Skvělý 22 recenzí
191 m od ubytování
USD 103 USD 93
za noc
Perle Rare A Castellane - Appartement Cosy Et Central
Cena pouze pro mobilní zařízení

Perle Rare A Castellane - Appartement Cosy Et Central

5.7
Důstojně 4 recenze
261 m od ubytování
USD 156 USD 140
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    d'Aix-les-Milles
    29 km

    Vlaková nádraží

    Saint-Charles train station
    2,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence13206023592AK
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville apartmán umístěn?
      Apartmán Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville apartmán se nachází v blízkosti Place Castellane.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville patří mimo jiné Starý přístav, Park Borely, Eglise des Réformés.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville apartmán je 131 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Tonton Marius a Nourian, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 39 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    d'Aix-les-Milles
    29 km

    Vlaková nádraží

    Saint-Charles train station
    2,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Cosy Et Spacieux T2 En Ville - Paradis Centre-Ville Marseille

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít